Apie mus

Lotynų kalboje žodis „auditum“ turi keletą reikšmių. Mums, bendrovės steigėjams, svarbios yra „klausytis“ ir „išgirsti“. 1990-siais metais, steigdami konsultacinę įmonę, savo veiklos moto pasirinkome mintį, jog geras konsultantas pirmiausiai privalo mokėti klausytis, ką klientas sako, ir išgirsti, ką pastarasis norėjo pasakyti. Šią mintį, mūsų manymu, įprasmina lotynų kilmės pavadinimas „Auditum“, o pasirinkimo teisingumą geriausiai patvirtina nenutrūkstama ir sėkminga bendrovės veikla nuo jos įsteigimo ligi šiol.
 
Skaityti daugiau ...

Vadovas

Bendrovės vadovas ir akcininkas socialinių (ekonomikos) mokslų daktaras, docentas Arvydas Kazakevičius yra profesionalus ekonomistas, visą profesinę veiklą skyręs teorinei ir praktinei vadybai. A.Kazakevičiaus požiūris į vadybos problematiką pagrįstas ilgamečiu praktiniu darbu ir domėjimusi tokiomis sritimis kaip informacijos valdymas (finansinė bei valdymo apskaita; kompiuterinės verslo valdymo sistemos), finansų valdymas (įmonės finansų valdymas; finansinė analizė; verslo analitika), verslo valdymo modeliai (verslo vienetų valdymas [Business Unit Management]; verslo procesų vadyba [Business Process Management]; subalansuotų rodiklių sistemos [Balanced Scorecard] ).
 
Skaityti daugiau ...

Istorija

Šiandien Uždaroji akcinė bendrovė „Auditum“ yra viena seniausiai veikiančių konsultacinių bendrovių Lietuvoje. Jos gyvavimo laikas iš esmės sutampa su laisvos rinkos atgimimo ir vystymosi mūsų šalyje po nepriklausomybės atkūrimo laikotarpiu.
 
Skaityti daugiau ...

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Jeigu sutinkate, spauskite žemiau esantį mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sužinokite daugiau

Sutinku

Slapukai, tai informacijos rinkimo priemonės, kurios yra naudojamos interneto svetainėse, norint surinkti informaciją apie svetainės lankytojų naršymo įpročius. Šie nedideli informacijos failai saugomi jūsų kompiuterio standžiajame diske.

Slapukai palengvina vartotojo naršymą jau lankytoje internetinėje svetainėje. Jų pagalba lankytojas greičiau gali prieiti prie jį dominančios informacijos (Pvz.: prisijungti prie savo paskyros jau lankytoje svetainėje ar perziūrėti savo pirkinių krepšelio turinį). Taip pat slapukų pagalba internetinės svetainės gali rinkti informaciją apie savo lankytojų naršymo svetainėje ypatumus (Pvz.: kiek lankytojų aplanko svetainę, kokius puslapius jie lanko dažniausiai, o kokių puslapių neskaito visai). Ši informacija padeda svetainės administratoriams maksimaliai tenkinti svetainės lankytojų poreikius, kuriant svetainės turinį pagal lankytojų naršymo tendensijas.

Slapukus taip pat galima ištrinti arba išjungti. Tai padaryti galima naudojant Jūsų pasirinktos naršyklės valdymo įrankius. Informaciją kaip ištrinti arba išjungti slapukus galima rasti internetinėse paieškos sistemose (google, yahoo, bing ir pan.) suvedus paieškos frazę „Kaip ištrinti slapukus „čia įrašykite jus dominančios naršyklės pavadinimą““.

Išjungus slapukus ne visada turėsite galimybę naudotis visomis tam tikrų svetainių siūlomomis funkcijomis.