Įmonės vertės ir EBITDA santykis


Prašome užpildyti laukelius mėlynuose rėmeliuose
Įmonės vertė (EV)
EBITDA
EV multiple


Investiciniai rodikliai (Investor Ratios, Capital Market Ratios) dar vadinami rinkos vertės ar kapitalo rinkos rodikliais parodo kiek įmonė vertinga kaip nuosavybės / investavimo objektas.

Įmonės vertės ir EBITDA santykis (Enterprise value multiple). Koeficientas parodo, kiek investuotojas pasirengęs sumokėti už vieną įmonės uždirbtą EBITDA litą ir paskaičiuojamas kaip santykis tarp įmonės vertės ir EBITDA dydžio.  Įmones vertės dydį galite paskaičiuoti čia (Įmonės vertė). Taip pat įmonės vertė dar naudojama paskaičiuojant tokius rodiklius kaip įmonės vertės ir pardavimų santykis (EV / Sales) bei  įmonės vertės ir EBIT santykis.

Suskaičiuoti daugiau finansinių rodiklių bei analizuoti gautus rezultatus galite naudodami sudėtingesnes skaičiuokles. Jų sąrašą rasite čia.

Investiciniai rodikliai: Balansinė įmonės vertė; Dividendų padengimo rodiklis; Vienos akcijos pelno augimo keoficientas; Veiklos pinigų srauto tenkančio vienai akcijai koeficientas; Pelno tenkančio vienai akcijai koeficientas; PEG (P/E pelno augimo) rodiklis; Akcijos tikrosios vertės koeficientas; Įmonės vertės ir pardavimų santykio koeficientas; Įmonės vertės ir EBIT santykis; Įmonės vertė; Įmonės kapitalizacija arba įmonės rinkos vertė; Dividendų tenkančių vienai akcijai koeficientas; Dividendų pelningumo koeficientas; Dividendų išmokėjimo koeficientas; Akcijos kainos ir pinigų srautų koeficientas; Akcijos buhalterinė vertė; Akcijos tikroji vertė; Akcijos rinkos kainos ir grynojo pelno koeficientas (P/E); Akcijos rinkos kainos ir pardavimo pajamų koeficientas (P/S)

Palikite komentarą

Žvaigždute (*) pažymėti laukeliai yra privalomi ir turi būti užpildyti. Komentaruose naudoti HTML kodą yra draudžiama.