PEG (P/E pelno augimo) rodiklis

Prašome užpildyti laukelius mėlynuose rėmeliuose
P/E koeficientas
EPS augimo koeficientas
PEG (P/E pelno augimo) rodiklis
 


Investiciniai rodikliai (Investor Ratios, Capital Market Ratios) dar vadinami rinkos vertės ar kapitalo rinkos rodikliais parodo kiek įmonė vertinga kaip nuosavybės / investavimo objektas.

PEG (P/E pelno augimo) rodiklis (PEG ratio) yra kompleksinis. Jam paskaičiuoti imami du rodikliai. Tai pelno tenkančio vienai akcijai augimo koeficientas (EPS Growth) ir akcijos kainos ir pelno santykio (P/E ratio) koeficientas. Kad apskaičiuoti PEG reikia akcijos kainos ir pelno santykio (P/E ratio) koeficientą padalinti iš vienos akcijos pelno (EPS) augimo koeficiento. Rodiklis sieja momentinį dydį, parodantį kiek investuotojas pasirengęs mokėti už įmonės pelno litą konkrečiu momentu, atsižvelgiant į pelno tenkančio akcijai augimo tendenciją.  P/E koeficientą galite paskaičiuoti čia (P/E koeficientas), o EPS augimo koeficientą galite paskaičiuoti čia (Vienos akcijos pelno augimo koeficientas)

Šį bei kitus finansinius rodiklius galėsite lengvai paskaičiuoti įsigiję mūsų metinių finansinių rezultatų analizės sistemą Auditum Ratio 100. Tai padaryti galite čia.

Rodiklio skaičiavimo formulę ir paaiškinimus anglų kalba galite surasti paspaudę nuorodą PEG ratio definition.

Investiciniai rodikliai: Balansinė įmonės vertė; Dividendų padengimo rodiklis; Vienos akcijos pelno augimo keoficientas; Veiklos pinigų srauto tenkančio vienai akcijai koeficientas; Pelno tenkančio vienai akcijai koeficientas; Akcijos tikrosios vertės koeficientas; Įmonės vertės ir pardavimų santykio koeficientas; Įmonės vertės ir EBITDA santykis; Įmonės vertės ir EBIT santykis; Įmonės vertė; Įmonės kapitalizacija arba įmonės rinkos vertė; Dividendų tenkančių vienai akcijai koeficientas; Dividendų pelningumo koeficientas; Dividendų išmokėjimo koeficientas; Akcijos kainos ir pinigų srautų koeficientas; Akcijos buhalterinė vertė; Akcijos tikroji vertė; Akcijos rinkos kainos ir grynojo pelno koeficientas (P/E); Akcijos rinkos kainos ir pardavimo pajamų koeficientas (P/S)

Palikite komentarą

Žvaigždute (*) pažymėti laukeliai yra privalomi ir turi būti užpildyti. Komentaruose naudoti HTML kodą yra draudžiama.