PEG (P/E pelno augimo) rodiklis


Prašome užpildyti laukelius mėlynuose rėmeliuose
P/E koeficientas
EPS augimo koeficientas
PEG (P/E pelno augimo) rodiklis


Investiciniai rodikliai (Investor Ratios, Capital Market Ratios) dar vadinami rinkos vertės ar kapitalo rinkos rodikliais parodo kiek įmonė vertinga kaip nuosavybės / investavimo objektas.

PEG (P/E pelno augimo) rodiklis (PEG ratio) yra kompleksinis. Jam paskaičiuoti imami du rodikliai. Tai pelno tenkančio vienai akcijai augimo koeficientas (EPS Growth) ir akcijos kainos ir pelno santykio (P/E ratio) koeficientas. Kad apskaičiuoti PEG reikia akcijos kainos ir pelno santykio (P/E ratio) koeficientą padalinti iš vienos akcijos pelno (EPS) augimo koeficiento. Rodiklis sieja momentinį dydį, parodantį kiek investuotojas pasirengęs mokėti už įmonės pelno litą konkrečiu momentu, atsižvelgiant į pelno tenkančio akcijai augimo tendenciją.  P/E koeficientą galite paskaičiuoti čia (P/E koeficientas), o EPS augimo koeficientą galite paskaičiuoti čia (Vienos akcijos pelno augimo koeficientas)

Suskaičiuoti daugiau finansinių rodiklių bei analizuoti gautus rezultatus galite naudodami sudėtingesnes skaičiuokles. Jų sąrašą rasite čia.

Investiciniai rodikliai: Balansinė įmonės vertė; Dividendų padengimo rodiklis; Vienos akcijos pelno augimo keoficientas; Veiklos pinigų srauto tenkančio vienai akcijai koeficientas; Pelno tenkančio vienai akcijai koeficientas; Akcijos tikrosios vertės koeficientas; Įmonės vertės ir pardavimų santykio koeficientas; Įmonės vertės ir EBITDA santykis; Įmonės vertės ir EBIT santykis; Įmonės vertė; Įmonės kapitalizacija arba įmonės rinkos vertė; Dividendų tenkančių vienai akcijai koeficientas; Dividendų pelningumo koeficientas; Dividendų išmokėjimo koeficientas; Akcijos kainos ir pinigų srautų koeficientas; Akcijos buhalterinė vertė; Akcijos tikroji vertė; Akcijos rinkos kainos ir grynojo pelno koeficientas (P/E); Akcijos rinkos kainos ir pardavimo pajamų koeficientas (P/S)

Palikite komentarą

Žvaigždute (*) pažymėti laukeliai yra privalomi ir turi būti užpildyti. Komentaruose naudoti HTML kodą yra draudžiama.