Veiklos pinigų srautų ir trumpalaikių skolų santykis

Prašome užpildyti laukelius mėlynuose rėmeliuose
Veiklos pinigų srautai
Trumpalaikės skolos
VPS ir trumpalakių skolų santykis
 


Veiklos pinigų srautų (VPS) ir trumpalaikių skolų santykis (Operating cash flow ratio) yra vienas iš rodiklių, kurie priskiriami pinigų srautų (cash flow ratios) grupei. Iš kitos pusės tai svarbus likvidumo rodiklis kuris parodo kaip įmonė gali vykdyti savo trumpalaikius įsipareigojimus palygindamas gautus iš veiklos pinigus su trumpalaikėmis įmonės skolomis. Vertinant įmonės likvidumą naudoti VPS dydį yra naudinga kadangi srautai parodo gaunamus pinigus, kuriais galima atsiskaityti, kai tuo tarpu pelno dydis tiesiogai to neprodo.

Šį bei kitus finansinius rodiklius galėsite suskaičiuoti ir analizuoti įsigiję Finansinės analizės sistemą (spauskite čia) arba užsisakę individualios skaičiuoklės paruošimą (spauskite čia).

Rodiklio skaičiavimo formulę ir paaiškinimus anglų kalba galite surasti paspaudę nuorodą operating cash flow ratio definition.

Srauto rodikliai: Veiklos pinigų srautų ir skolų santykis; Veiklos pinigų srautų ir pardavimo pajamų santykis.

Daugiau šioje kategorijoje: Veiklos pinigų srautų ir skolų santykis »

Palikite komentarą

Žvaigždute (*) pažymėti laukeliai yra privalomi ir turi būti užpildyti. Komentaruose naudoti HTML kodą yra draudžiama.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Jeigu sutinkate, spauskite žemiau esantį mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sužinokite daugiau

Sutinku

Slapukai, tai informacijos rinkimo priemonės, kurios yra naudojamos interneto svetainėse, norint surinkti informaciją apie svetainės lankytojų naršymo įpročius. Šie nedideli informacijos failai saugomi jūsų kompiuterio standžiajame diske.

Slapukai palengvina vartotojo naršymą jau lankytoje internetinėje svetainėje. Jų pagalba lankytojas greičiau gali prieiti prie jį dominančios informacijos (Pvz.: prisijungti prie savo paskyros jau lankytoje svetainėje ar perziūrėti savo pirkinių krepšelio turinį). Taip pat slapukų pagalba internetinės svetainės gali rinkti informaciją apie savo lankytojų naršymo svetainėje ypatumus (Pvz.: kiek lankytojų aplanko svetainę, kokius puslapius jie lanko dažniausiai, o kokių puslapių neskaito visai). Ši informacija padeda svetainės administratoriams maksimaliai tenkinti svetainės lankytojų poreikius, kuriant svetainės turinį pagal lankytojų naršymo tendensijas.

Slapukus taip pat galima ištrinti arba išjungti. Tai padaryti galima naudojant Jūsų pasirinktos naršyklės valdymo įrankius. Informaciją kaip ištrinti arba išjungti slapukus galima rasti internetinėse paieškos sistemose (google, yahoo, bing ir pan.) suvedus paieškos frazę „Kaip ištrinti slapukus „čia įrašykite jus dominančios naršyklės pavadinimą““.

Išjungus slapukus ne visada turėsite galimybę naudotis visomis tam tikrų svetainių siūlomomis funkcijomis.