Finansų valdymas

UAB "Auditum" - patirtis, konfidencialumas, atlygis už rezultatą.
 

Finansinis planavimas

Kaip planavimas yra viena iš svarbių valdymo funkcijų, taip finansų planavimas yra viena pagrindinių finansų valdymo funkcijų. Pagrindiniai instrumentai su kuriais susiduriame yra finansinės prognozės, finansiniai planai ir biudžetai. Finansinės prognozės ir planai iš esmės skiriasi tik planavimo laikotarpiu, kuriam atliekamas finansų planavimas. Biudžetai nuo planų ir prognozių skiriasi tiek savo rengimo metodika, tiek turiniu bei apimtimi.
 
Skaityti daugiau ...

Finansinė analizė

Finansinė analizė - tai įmonės finansinių rezultatų ir būklės tyrimas, skirtas įvertinti pasiekimus ir perspektyvas bei aprūpinti finansų valdytojus  kokybiškai nauja informacija vadybinių funkcijų vykdymui.
Finansinė analizė yra verslo analizės dalis, atliekama remiantis įstatymais bei faktiniais veiklos rodikliais, tirianti ekonominius procesus įmonėje, jų tarpusavio ryšius bei veiklos rezultatus.
Kiekvieną gyvenimo akimirką mes susiduriame su vienokio ar kitokio pobūdžio informacija. Įmonės darbuotojai savo veikloje taip pat susiduria su didžiuliais kiekiais įmonės veiklą atspindinčios informacijos. Darbas su šia informacija reikalauja daug laiko ir pastangų, dažnai labai specifinių žinių ir įgūdžių.
 
Skaityti daugiau ...

Įmonių reorganizavimas

Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus yra du pagrindiniai įmonių reorganizavimo būdai: jungimo ir skaidymo. Šie būdai numato dar po dvi reorganizavimo galimybes. Jungimo būdas realizuojamas juridinius asmenys prijungiant arba sujungiant, o skaidymo būdas - išdalijant ir padalijant.

LR Akcinių bendrovių įstatymas numatyto akcinės bendrovės ir uždarosios akcinės bendrovės atskyrimo procedūra. Atskyrimo atveju bendrovės, kuri tęsia veiklą, dalis atskiriama ir šiai daliai priskirtų turto, teisių bei pareigų pagrindu kuriama viena ar kelios tos pačios teisinės formos naujos bendrovės

 
Skaityti daugiau ...

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Jeigu sutinkate, spauskite žemiau esantį mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sužinokite daugiau

Sutinku

Slapukai, tai informacijos rinkimo priemonės, kurios yra naudojamos interneto svetainėse, norint surinkti informaciją apie svetainės lankytojų naršymo įpročius. Šie nedideli informacijos failai saugomi jūsų kompiuterio standžiajame diske.

Slapukai palengvina vartotojo naršymą jau lankytoje internetinėje svetainėje. Jų pagalba lankytojas greičiau gali prieiti prie jį dominančios informacijos (Pvz.: prisijungti prie savo paskyros jau lankytoje svetainėje ar perziūrėti savo pirkinių krepšelio turinį). Taip pat slapukų pagalba internetinės svetainės gali rinkti informaciją apie savo lankytojų naršymo svetainėje ypatumus (Pvz.: kiek lankytojų aplanko svetainę, kokius puslapius jie lanko dažniausiai, o kokių puslapių neskaito visai). Ši informacija padeda svetainės administratoriams maksimaliai tenkinti svetainės lankytojų poreikius, kuriant svetainės turinį pagal lankytojų naršymo tendensijas.

Slapukus taip pat galima ištrinti arba išjungti. Tai padaryti galima naudojant Jūsų pasirinktos naršyklės valdymo įrankius. Informaciją kaip ištrinti arba išjungti slapukus galima rasti internetinėse paieškos sistemose (google, yahoo, bing ir pan.) suvedus paieškos frazę „Kaip ištrinti slapukus „čia įrašykite jus dominančios naršyklės pavadinimą““.

Išjungus slapukus ne visada turėsite galimybę naudotis visomis tam tikrų svetainių siūlomomis funkcijomis.