Mililitrai į litrus


Ši skaičiuoklė skirta mililitrų į litrus ir atvirkščiai, litrų į mililitrus konvertavimui.

MILILITRAI Į LITRUS

Konvertuojamas tūrio vnt.
Konvertuojamo tūrio vnt. dydis
Mililitrai (ml)
Litrai (l)
 

Litras - nesisteminis tūrio vienetas, vartojamas kartu su SI sistemos (metrinės sistemos) vienetais. Litras žymimas simboliu l. Naujai siūloma litrą žymėti L (didžioji el), tačiau pasiūlymas dar nelabai prigijęs. 1964 XII Generalinė svarsčių ir matų konferencija (Conférence Générale des Poids et Mesures) patvirtino jo apibrėžimą (1 l = 1 dm3) ir leido vartoti komerciniams ir nedidelio tikslumo moksliniams darbams. 1 l = 1 dm3 = 0,001 m3.

Mililitras - dar vienas nesisteminis tūrio vienetas, vartojamas kartu su SI sistemos (metrinės sistemos) vienetais. Mililitrai dažniausiai yra konvertuojami į litrus ir yra žymimi simboliu ml. Vienas mililitras sudaro 0.001 litro arba 1l yra lygus 1000ml. Kaip ir litrai, mililitrai taip pat yra gana dažnai naudojami kasdieniniame gyvenime įvairių praktikoje naudojamų medžiagų tūriui išmatuoti. Mililitrai naudojami farmacijos pramonėje, dažniausiai skystu pavidalu gaminamu farmacinių preparatų tūriui pažymėti. Taip pat naudojami ir maisto ruošime nurodant atitinkamo ingridiento kiekį.

Jei pirmoje skaičiuoklės eilutėje paliksite variantą „Mililitrai į litrus“, tai antroje eilutėje įrašę konvertuojamų (perskaičiuojamų) mililitrų kiekį (pvz.: 700) ir paspaudę mygtuką „Skaičiuoti“ ketvirtoje eilutėje gausite rezultatą litrais (pvz.: 700 ml atitinka 0,7 litrus). Jei pirmoje skaičiuoklės eilutėje pasirinksite variantą „Litrai į mililitrus“, tai antroje eilutėje įrašę konvertuojamų (perskaičiuojamų) litrų kiekį (pvz.: 1,5) ir paspaudę mygtuką „Skaičiuoti“ trečioje eilutėje gausite rezultatą mililitrais (pvz.: 1,5 litro atitinka 1500 mililitrų).

Norėdami tarpusavyje konvertuoti daugiau tūrio matavimo vienetų, naudokitės tūrio matavimo vienetų skaičiuokle.

Rekomenduojamos skaičiuoklės:
 
Daugiau šioje kategorijoje: Galonai į litrus »

Palikite komentarą

Žvaigždute (*) pažymėti laukeliai yra privalomi ir turi būti užpildyti. Komentaruose naudoti HTML kodą yra draudžiama.