Darbo apmokėjimo ir skatinimo sistema "Auditum DAPS/LP"

Jūsų dėmesiui pateikiamas sprendimas skirtas laikinės darbo apmokėjimo formos naudojimui. Siūlome naudotis laikine-priedų-premijine sistema. Panašios sistemos yra vienos populiariausių rinkoje, nes jos ne tik gerai atlieka savo funkcijas, bet ir lengvai suprantamos ir priimamos darbuotojų, kadangi aiškiai apibrėžia jo rezultatų įvertinimą.
 

Kodėl sprendimas yra naudingas Jums:

  • Kiekvienam darbuotojui yra nustatoma pastovi (etatinė, bazinė) mėnesinė alga,
  • Kiekvienam (arba pasirenkamiems darbuotojams) gali būti skaičiuojamas mėnesinis algos kintamasis priedas, kuris apskaičiuojamas nustačius ir įvedus į sprendimo lentelę koeficientą, priklausantį nuo individualių darbuotojo rezultatų;
  • Kiekvienam (arba pasirenkamiems darbuotojams) gali būti skaičiuojamas ketvirtinis kintamasis priedas, kuris apskaičiuojamas nustačius ir įvedus į sprendimo lentelę koeficientą, priklausantį nuo bendrų įmonės ir konkretaus vidinio padalinio veiklos rezultatų;
  • Pagal metinius veiklos rezultatus apskaičiuojama galima premijinio fondo suma, kurią įmonės savininkai gali skirti darbuotojų skatinimui;
  • Būtina visų kintamų priedų ir premijų išmokėjimo sąlyga yra nustatyto grynojo pelningumo rodiklio kontrolinio dydžio pasiekimas.

Siūlomas produktas pirmiausia yra ekonominis-finansinis sprendimas. Tik naudojimosi juo forma yra skaičiuoklė Excel formate.

Detalesnį sprendimo aprašymą galite atsisiųsti paspaudę čia. Trumpą instrukciją galite atsisiųsti paspaudę čia.
 
Auditum DAPS/LP kaina - 30 Eur.
 
Jeigu siūlomas sprendimas principiniai atitinka jūsų poreikius, bet nerealizuoja kažkokių specifinių individualių sprendimų, mūsų specialistai padarys tai už konkurencingą kainą. Savo susidomėjimą sprendimu galite patvirtinti parašę mums Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..
 
Norėdami išbandyti skaičiuoklę, parsisiųskite nemokamą demo versiją. Tai galite padaryti čia
Svarbu: Parsisiuntę skaičiuoklės demo versiją jūs galėsite pamatyti darbinius lapus ir išmėginti duomenų suvedimo patogumą.
 
Svarbu: Skaičiuoklės pateiktos .xlsx formate, todėl jei Jūsų MS Office programinė įranga nepalaiko šio formato dokumentų, siūlome atsisiųsti papildomą Office sistemos suderinimo paketą, kurį įdiegę savo kompiuteryje galėsite naudotis mūsų siūlomomis skaičiuoklėmis.
Atsisiųsti paketą

 


Norėdami įsigyti skaičiuoklę ir mokėti bankiniu pavedimu (o ne PayPal sistema) bei gauti sąskaitą-faktūrą, atsiųskite mums elektroninį laišką su savo rekvizitais bei kontaktais: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Jeigu nesinaudojate Microsoft Outlook arba Outlook Express įrankiu, paspauskite nuorodą "siųsti laišką" ir laiško tekstą nukopijuokite į jūsų naudojamą el. pašto dėžutę (gmail, yahoo, aol ir tt.) ir atsiųskite mums el. adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..


 
 
Sėkmės Jums ir Jūsų verslui.
Pagarbiai UAB „Auditum“

Kitos finansinių rodiklių skaičiuoklės

Palikite komentarą

Žvaigždute (*) pažymėti laukeliai yra privalomi ir turi būti užpildyti. Komentaruose naudoti HTML kodą yra draudžiama.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Jeigu sutinkate, spauskite žemiau esantį mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sužinokite daugiau

Sutinku

Slapukai, tai informacijos rinkimo priemonės, kurios yra naudojamos interneto svetainėse, norint surinkti informaciją apie svetainės lankytojų naršymo įpročius. Šie nedideli informacijos failai saugomi jūsų kompiuterio standžiajame diske.

Slapukai palengvina vartotojo naršymą jau lankytoje internetinėje svetainėje. Jų pagalba lankytojas greičiau gali prieiti prie jį dominančios informacijos (Pvz.: prisijungti prie savo paskyros jau lankytoje svetainėje ar perziūrėti savo pirkinių krepšelio turinį). Taip pat slapukų pagalba internetinės svetainės gali rinkti informaciją apie savo lankytojų naršymo svetainėje ypatumus (Pvz.: kiek lankytojų aplanko svetainę, kokius puslapius jie lanko dažniausiai, o kokių puslapių neskaito visai). Ši informacija padeda svetainės administratoriams maksimaliai tenkinti svetainės lankytojų poreikius, kuriant svetainės turinį pagal lankytojų naršymo tendensijas.

Slapukus taip pat galima ištrinti arba išjungti. Tai padaryti galima naudojant Jūsų pasirinktos naršyklės valdymo įrankius. Informaciją kaip ištrinti arba išjungti slapukus galima rasti internetinėse paieškos sistemose (google, yahoo, bing ir pan.) suvedus paieškos frazę „Kaip ištrinti slapukus „čia įrašykite jus dominančios naršyklės pavadinimą““.

Išjungus slapukus ne visada turėsite galimybę naudotis visomis tam tikrų svetainių siūlomomis funkcijomis.