Metinių ir mėnesinių finansinių rezultatų analizės sistema "Auditum Ratio 100/12/5"

Metinių ir mėnesinių finansinių rezultatų analizės sistema: skaičiuoja 121-ą finansinį rodiklį; suskirsto rodiklius į 6-ias grupes; pateikia skaičiavimo formules, rodiklių paaiškinimus, normatyvinius dydžius; analizuoja 12-os mėnesių laikotarpius, kurie apjungiami į ketvirtinius ir metinius rezultatus kiekvienais iš 5-ių analizuojamų metų.
 

SKAIČIUOKLĖS AUDITUM RATIO 100/12/5 PAGALBA, JŪS GALĖSITE:

  • Sužinosi esminius duomenis apie tai kaip įmonėje vyksta pelno formavimas. Taigi, turėsite galimybę atkreipti dėmesį į konkrečius faktus.
  • Apžvelgti pagrindinius pelningumo rodiklius. Tarp jų turto (ROA) ir nuosavybės (ROE) bei EBIT pelningumas, kurie jau yra klasika ir visuotinai naudojami investavimo kompanijų, besidomint įmone, ar kreditinių įstaigų, prieš suteikiant kreditą.
  • Suskaičiuoti daug apyvartumo rodiklių, parodančių lėšų judėjimą įmonėje. Pavyzdžiui, pinigų ciklo rodiklis parodys kiek dienų įmonės pinigai būna atsargų, pirkėjų skolų formoje ir kaip tam panaudojamos tiekėjų lėšos.
  • Likvidumo – mokumo rodikliai leis įvertinti įmonės būklę prieš jos finansinius įsipareigojimus. Todėl galėsite įmonę pamatyti banko akimis, kuomet jis lygina EBITDA pelną su įmonės skolomis ar skaičiuoja įmonės palūkanų padengimo koeficientą.
  • Stabilumo rodikliai parodys finansinio priklausomumo lygį, nuosavybės koncentraciją. Ten pat rasite ir visuotinai žinomus E.Altman‘o ir Springate bankroto prognozavimo modelius.
  • Pabaigai apžvelgsite vertės rodiklius, kurie padės Jums nešališkai pasverti kiek verta įmonė potencialaus pirkėjo ar investuotojo akimis.

Skaičiuoklės darbalaukių vizualizaciją galite peržiūrėti paspaudę čia.

Ir visą šią informaciją galite gauti tik už 60 Eur.

Pirkti skaičiuoklę

Į krepšelį

Skaičiuoklės pristatomąjį video bei rezultatus, kuriuos gausite naudodami Auditum Ratio 100 v2 rasite paspaudę šią nuorodą: mokomieji video

Norėdami išbandyti skaičiuoklę, parsisiųskite nemokamą demo versiją. Tai galite padaryti čia
Svarbu: Parsisiuntę skaičiuoklės demo versiją jūs galėsite pasiskaičiuoti savo įmonės pelno formavimosi rodiklius. Rodiklių pagalba įvertinsite kaip jūsų uždarbis virsta grynuoju pelnu.  Demo versijoje jūs matysite ir kitus rodiklių darbalaukius, tačiau jų rezultatus bei komentarus galėsite matyti įsigiję pilną skaičiuoklės Auditum Ratio 100/2 versiją
 
Svarbu: Skaičiuoklės pateiktos .xlsx formate, todėl jei Jūsų MS Office programinė įranga nepalaiko šio formato dokumentų, siūlome atsisiųsti papildomą Office sistemos suderinimo paketą, kurį įdiegę savo kompiuteryje galėsite naudotis mūsų siūlomomis skaičiuoklėmis.
Atsisiųsti paketą

Platesnį skaičiuoklės aprašymą rasite paspaudę sekančia nuorodą: instrukcija

 

Jeigu Jūs neskaičiuojate visų 100 rodiklių ir norite įsigyti tik vienos grupės rodiklių skaičiuoklę, spauskite šią nuorodą "teminės skaičiuoklės" ir įsigykite tik Jums reikalingos rodiklių grupės skaičiuoklę už 50.00 Lt

 
 

Norėdami įsigyti skaičiuoklę ir mokėti bankiniu pavedimu (o ne PayPal sistema) bei gauti sąskaitą-faktūrą, atsiųskite mums elektroninį laišką su savo rekvizitais bei kontaktais: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Jeigu nesinaudojate Microsoft Outlook arba Outlook Express įrankiu, paspauskite nuorodą "siųsti laišką" ir laiško tekstą nukopijuokite į jūsų naudojamą el. pašto dėžutę (gmail, yahoo, aol ir tt.) ir atsiųskite mums el. adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..


 
 
Sėkmės Jums ir Jūsų verslui.
Pagarbiai UAB „Auditum“
 

Palikite komentarą

Žvaigždute (*) pažymėti laukeliai yra privalomi ir turi būti užpildyti. Komentaruose naudoti HTML kodą yra draudžiama.