Metinių finansinių rezultatų analizės sistema "Auditum ratio 100"

Pristatome Jums efektyvų būdą įvertinti įmonės finansinę būklę, pasinaudojant  finansinių rodiklių skaičiuoklę Auditum Ratio 100.

         Įmonė - kaip ir bet kokia sudėtinga sistema - tai organizmas, kurio veiklą apibūdina aibė įvairiausių parametrų. Mes rūpinamės savo sveikata, neužmirštame savo automobilio, kompiuterio patikros. Tačiau, ar stebime svarbius įmonės rodiklius ir ar žinome jų rezultatus?

            Žinoma, pats informacijos žinojimas problemų neišspręs. Tačiau, laiku gauta informacija tikrai gali apsaugoti nuo nesklandumų bei padėti išvengti didelių sąnaudų juos šalinant.
 

SKAIČIUOKLĖS AUDITUM RATIO 100  PAGALBA, JŪS GALĖSITE:

  • Sužinosi esminius duomenis apie tai kaip įmonėje vyksta pelno formavimas. Taigi, turėsite galimybę atkreipti dėmesį į konkrečius faktus.
  • Apžvelgti pagrindinius pelningumo rodiklius. Tarp jų turto (ROA) ir nuosavybės (ROE) bei EBIT pelningumas, kurie jau yra klasika ir visuotinai naudojami investavimo kompanijų, besidomint įmone, ar kreditinių įstaigų, prieš suteikiant kreditą.
  • Suskaičiuoti daug apyvartumo rodiklių, parodančių lėšų judėjimą įmonėje. Pavyzdžiui, pinigų ciklo rodiklis parodys kiek dienų įmonės pinigai būna atsargų, pirkėjų skolų formoje ir kaip tam panaudojamos tiekėjų lėšos.
  • Likvidumo – mokumo rodikliai leis įvertinti įmonės būklę prieš jos finansinius įsipareigojimus. Todėl galėsite įmonę pamatyti banko akimis, kuomet jis lygina EBITDA pelną su įmonės skolomis ar skaičiuoja įmonės palūkanų padengimo koeficientą.
  • Stabilumo rodikliai parodys finansinio priklausomumo lygį, nuosavybės koncentraciją. Ten pat rasite ir visuotinai žinomus E.Altman‘o ir Springate bankroto prognozavimo modelius.
  • Pabaigai apžvelgsite vertės rodiklius, kurie padės Jums nešališkai pasverti kiek verta įmonė potencialaus pirkėjo ar investuotojo akimis.
  • Galėsite stebėti svarbiausių kiekvienos grupės rodiklių kitimą atskirose ir apjungtose diagramose.

Skaičiuoklės darbalaukių vizualizaciją galite peržiūrėti paspaudę čia.

Skaičiuoklės Auditum Ratio 100 kaina 60 Eur .

Pirkti skaičiuoklę

Į krepšelį

Norėdami įsigyti skaičiuoklę ir mokėti bankiniu pavedimu (o ne PayPal sistema) bei gauti sąskaitą-faktūrą, atsiųskite mums elektroninį laišką su savo rekvizitais bei kontaktais: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Jeigu nesinaudojate Microsoft Outlook arba Outlook Express įrankiu, paspauskite nuorodą "siųsti laišką" ir laiško tekstą nukopijuokite į jūsų naudojamą el. pašto dėžutę (gmail, yahoo, aol ir tt.) ir atsiųskite mums el. adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Skaičiuoklės pristatomąjį video bei rezultatus, kuriuos gausite naudodami Auditum Ratio 100 rasite paspaudę šią nuorodą: mokomieji video

Norėdami išbandyti skaičiuoklę, parsisiųskite nemokamą demo versiją. Tai galite padaryti čia
Svarbu: Parsisiuntę skaičiuoklės demo versiją jūs galėsite pasiskaičiuoti savo įmonės pelno formavimosi rodiklius. Rodiklių pagalba įvertinsite kaip jūsų uždarbis virsta grynuoju pelnu.  Demo versijoje jūs matysite ir kitus rodiklių darbalaukius, tačiau jų rezultatus bei komentarus galėsite matyti įsigiję pilną skaičiuoklės Auditum Ratio 100 versiją
 
Svarbu: Skaičiuoklės pateiktos .xlsx formate, todėl jei Jūsų MS Office programinė įranga nepalaiko šio formato dokumentų, siūlome atsisiųsti papildomą Office sistemos suderinimo paketą, kurį įdiegę savo kompiuteryje galėsite naudotis mūsų siūlomomis skaičiuoklėmis.
Atsisiųsti paketą

Platesnį skaičiuoklės aprašymą rasite paspaudę sekančia nuorodą: instrukcija

 
 
Skaičiuoklė Auditum Ratio 100 naudoja ir rekomenduoja:
 

 
"Profesionaliai parengtas produktas tiksliniam vartotojui. Tam kam reikia greitai ir efektyviai įvertinti įvairius įmonės finansinius rodiklius. Skaičiuokle paprasta naudotis, o jos pateikiami rezultatai išties naudingi ... sėkmės naudojantis."

                                                                     Docentas, ekonomikos mokslų daktaras, Všį "Prorenata" direktorius Eugenijus Maldeikis

 

 

"Su Auditum Ratio 100 pagalba daugeliui mūsų klientų pavyko rasti sėkmingus sprendimus vertinant jų įmonių finansinę būklę bei prognozuojant ateitį. Skaičiuoklė lengvai ir patogiai leidžia atrinkti ir susisteminti duomenis reikalingus rodikliams paskaičiuoti. Duomenų suvedimas užtrunka neilgai. Rezultate vartotojas gauna išsamią informaciją, kuri leidžia operatyviai stebėti įmonės finansinę sveikatą ir savalaikiai nustatyti nerimą keliančius simptomus."

                                                                                                                          Atestuotas auditorius, UAB "MGI In salvo" direktorius Arvydas Dalikas
 

 
"Skaičiuoklė man patinka, nes leidžia ne tik sužinoti daugybės finansinių rodiklių reikšmes, bet ir pamatyti, į kuriuos reikia kreipti ypatingą dėmesį šiuo metu. Nereikia gaišti laiką, sprendžiant kuriuos rodiklius pasirinkti skaičiavimams, gauni daug informacijos iš standartinių ataskaitų duomenų."
                                                                                                                                                            
                                                                                                                                                               UAB "Adampolis" direktorius Vidas Čebatavičius

 

 

"Ši finansinių rodiklių skaičiuoklė, mano nuomone, apima bemaž visus praktikoje naudojamus koeficientus įmonės būklei įvertinti. Ja lengva ir patogu naudotis. Geras produktas įmonės finansų vadovui."

                                                                                                                                                        UAB "Imlitex" Finansų direktorius Audrius Nekrošius

 

 

 


 
 
Sėkmės Jums ir Jūsų verslui.
Pagarbiai UAB „Auditum“
 
 
{jcomments on}

Palikite komentarą

Žvaigždute (*) pažymėti laukeliai yra privalomi ir turi būti užpildyti. Komentaruose naudoti HTML kodą yra draudžiama.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Jeigu sutinkate, spauskite žemiau esantį mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sužinokite daugiau

Sutinku

Slapukai, tai informacijos rinkimo priemonės, kurios yra naudojamos interneto svetainėse, norint surinkti informaciją apie svetainės lankytojų naršymo įpročius. Šie nedideli informacijos failai saugomi jūsų kompiuterio standžiajame diske.

Slapukai palengvina vartotojo naršymą jau lankytoje internetinėje svetainėje. Jų pagalba lankytojas greičiau gali prieiti prie jį dominančios informacijos (Pvz.: prisijungti prie savo paskyros jau lankytoje svetainėje ar perziūrėti savo pirkinių krepšelio turinį). Taip pat slapukų pagalba internetinės svetainės gali rinkti informaciją apie savo lankytojų naršymo svetainėje ypatumus (Pvz.: kiek lankytojų aplanko svetainę, kokius puslapius jie lanko dažniausiai, o kokių puslapių neskaito visai). Ši informacija padeda svetainės administratoriams maksimaliai tenkinti svetainės lankytojų poreikius, kuriant svetainės turinį pagal lankytojų naršymo tendensijas.

Slapukus taip pat galima ištrinti arba išjungti. Tai padaryti galima naudojant Jūsų pasirinktos naršyklės valdymo įrankius. Informaciją kaip ištrinti arba išjungti slapukus galima rasti internetinėse paieškos sistemose (google, yahoo, bing ir pan.) suvedus paieškos frazę „Kaip ištrinti slapukus „čia įrašykite jus dominančios naršyklės pavadinimą““.

Išjungus slapukus ne visada turėsite galimybę naudotis visomis tam tikrų svetainių siūlomomis funkcijomis.