Individualių skaičiuoklių kūrimas

Visoms įmonėms, norinčioms sėkmingai konkuruoti rinkoje, nepriklausomai nuo dydžio ar veiklos, privalu skaičiuoti savo finansinius rodiklius bei analizuoti jų rezultatus. Tradiciškai, didesnės įmonės skaičiuoja daugiau rodiklių, mažesnės – mažiau. Tačiau neskaičiuoti jų iš viso tolygu visiškai nesidomėti savo įmonės finansine būkle.
 
Žinoma, norint skaičiuoti finansinių rodiklių reikšmes, būtina žinoti daugybę formulių, kurių mintinai neatsimena net geriausi finansų analizės specialistai. Kitas variantas, naudotis jau paruoštomis ir naudojimui pateiktomis finasinių rodiklių skaičiuoklėmis, arba įsigyti šių rodiklių skaičiuoklių rinkinius. Tačiau ne visi iš jų bus visiškai pritaikyti jūsų individualių poreikių tenkinimui. 

Mes siūlome pasinaudoti mūsų paslaugomis ir užsakyti skaičiuoklę Microsoft Excel formate, kuri bus sukurta tik Jums. Joje galėsite skaičiuoti Jums aktualius rodiklius, bei kitus, finansų valdymui reikiamus, dydžius. Skaičiuokles jums sukurs patyrę finansų bei ekonomikos specialistai, kurie ištirs Jūsų poreikius ir pasiūlys tik Jums tinkamus skaičiuoklių sprendimus.

Tačiau skaičiuoklės sukūrimu mes neapsiribojame. Ateityje, atsiradus poreikiui skaičiuoti daugiau rodiklių, ar papildyti savo skaičiuoklę kitomis funkcijomis, jūs galėsite kreiptis pagalbos ir mes patobulinsime jūsų turimą skaičiuoklę. Taigi, papildomos skaičiuoklės jums pirkti tikrai nereikės. Beto jūs visada galėsite konsultuotis su mūsų specialistais visais skaičiuoklių naudojimo klausymais.

Norėdami užsakyti individualią skaičiuoklę paskambinkite mums apačioje norodytais kontaktiniais telefonais, arba nurodykite savo poreikius elektroniniame laiške ir atsiųskite jį mums adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Pagal jūsų užklausą mes sukursime tik Jums pritaikytą skaičiuoklę už priimtiną kainą.

Pagarbiai,
UAB “Auditum”
Mobilus tel.: 8 698 38 563; 8 698 29 006;
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 

Palikite komentarą

Žvaigždute (*) pažymėti laukeliai yra privalomi ir turi būti užpildyti. Komentaruose naudoti HTML kodą yra draudžiama.