Metinių ir mėnesinių finansinių rezultatų analizės sistema "Auditum Ratio 100/12/5"

Metinių ir mėnesinių finansinių rezultatų analizės sistema: skaičiuoja 121-ą finansinį rodiklį; suskirsto rodiklius į 6-ias grupes; pateikia skaičiavimo formules, rodiklių paaiškinimus, normatyvinius dydžius; analizuoja 12-os mėnesių laikotarpius, kurie apjungiami į ketvirtinius ir metinius rezultatus kiekvienais iš 5-ių analizuojamų metų.

SKAIČIUOKLĖS AUDITUM RATIO 100/12/5 PAGALBA, JŪS GALĖSITE:

  • Sužinosi esminius duomenis apie tai kaip įmonėje vyksta pelno formavimas. Taigi, turėsite galimybę atkreipti dėmesį į konkrečius faktus.
  • Apžvelgti pagrindinius pelningumo rodiklius. Tarp jų turto (ROA) ir nuosavybės (ROE) bei EBIT pelningumas, kurie jau yra klasika ir visuotinai naudojami investavimo kompanijų, besidomint įmone, ar kreditinių įstaigų, prieš suteikiant kreditą.
  • Suskaičiuoti daug apyvartumo rodiklių, parodančių lėšų judėjimą įmonėje. Pavyzdžiui, pinigų ciklo rodiklis parodys kiek dienų įmonės pinigai būna atsargų, pirkėjų skolų formoje ir kaip tam panaudojamos tiekėjų lėšos.
  • Likvidumo – mokumo rodikliai leis įvertinti įmonės būklę prieš jos finansinius įsipareigojimus. Todėl galėsite įmonę pamatyti banko akimis, kuomet jis lygina EBITDA pelną su įmonės skolomis ar skaičiuoja įmonės palūkanų padengimo koeficientą.
  • Stabilumo rodikliai parodys finansinio priklausomumo lygį, nuosavybės koncentraciją. Ten pat rasite ir visuotinai žinomus E.Altman‘o ir Springate bankroto prognozavimo modelius.
  • Pabaigai apžvelgsite vertės rodiklius, kurie padės Jums nešališkai pasverti kiek verta įmonė potencialaus pirkėjo ar investuotojo akimis.

Skaičiuoklės darbalaukių vizualizaciją galite peržiūrėti paspaudę čia.
 

Norėdami išbandyti skaičiuoklę, parsisiųskite nemokamą demo versiją. Tai galite padaryti čia
 
Svarbu: Parsisiuntę skaičiuoklės demo versiją jūs galėsite pasiskaičiuoti savo įmonės pelno formavimosi rodiklius. Rodiklių pagalba įvertinsite kaip jūsų uždarbis virsta grynuoju pelnu.  Demo versijoje jūs matysite ir kitus rodiklių darbalaukius, tačiau jų rezultatus bei komentarus galėsite matyti įsigiję pilną skaičiuoklės Auditum Ratio 100/2 versiją
 

Platesnį skaičiuoklės aprašymą rasite paspaudę sekančia nuorodą: instrukcija
 

Skaičiuoklės Auditum Ratio 100/12/CF kaina 70 Eur .

Norėdami įsigyti šią skaičiuoklę, atsiųskite mums elektroninį laišką adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Laiške Jūs turėtumėte nurodyti pageidaujamos skaičiuoklės pavadinimą bei savo kontaktinę informaciją, kurią mes galėtume naudoti norėdami su Jumis susisiekti.