Metinių finansinių rezultatų analizės sistema anglų kalba "Auditum Ratio Set 50"

Metinių finansinių rezultatų analizės sistema: suskaičiuoja 50-imt populiariausių finansinių rodiklių; suskirsto rodiklius į 4-ias grupes; pateikia skaičiavimo formules, rodiklių paaiškinimus, normatyvinius dydžius; analizuoja 3-ų metų laikotarpį. Skačiuoklė paruošta vadovaujantis bendriausiais vakarų šalyse naudojamais standartais ir pateikiama anglų kalba.
 

SKAIČIUOKLĖS AUDITUM RATIO SET 50  PAGALBA, JŪS GALĖSITE:

  • Likvidumo – mokumo rodikliai leis įvertinti įmonės būklę prieš jos finansinius įsipareigojimus. Todėl galėsite įmonę pamatyti kreditorių akimis.Ten pat rasite ir visuotinai žinomus E.Altman‘o ir Springate bankroto prognozavimo modelius.
  • Apžvelgti pagrindinius pelningumo rodiklius. Tarp jų turto (ROA) ir nuosavybės (ROE) bei EBIT pelningumas, kurie jau yra klasika ir visuotinai naudojami investavimo kompanijų, besidomint įmone, ar kreditinių įstaigų, prieš suteikiant kreditą.
  • Suskaičiuoti efektyvumo rodiklius, parodančius lėšų judėjimą įmonėje. Pavyzdžiui, pinigų ciklo rodiklis parodys kiek dienų įmonės pinigai būna atsargų, pirkėjų skolų formoje ir kaip tam panaudojamos tiekėjų lėšos.
  • Vertės rodikliai parodys finansinio priklausomumo lygį, nuosavybės koncentraciją, padės Jums nešališkai pasverti kiek verta įmonė potencialaus pirkėjo ar investuotojo akimis.

Skaičiuoklės darbalaukių vizualizaciją galite peržiūrėti paspaudę čia.

Skaičiuoklės Auditum Ratio Set 50 kaina 40 Eur .

 

Norėdami įsigyti šią skaičiuoklę, atsiųskite mums elektroninį laišką adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Laiške Jūs turėtumėte nurodyti pageidaujamos skaičiuoklės pavadinimą bei savo kontaktinę informaciją, kurią mes galėtume naudoti norėdami su Jumis susisiekti.