Pardavimai tenkantys vienam darbuotojui


Prašome užpildyti laukelius mėlynuose rėmeliuose
Pardavimo pajamos
Darbuotojų skaičius
Pardavimai tenkantis vienam darbuotojui


Apyvartumo rodikliai (Activity Ratios, Efficiency Ratios), dar vadinami veiklos ar veiklos efektyvumo rodikliais, parodo kaip greitai turto ar įsipareigojimų rodiklis padaro pilną apyvartą (dažniausiai lyginama su pardavimais ar pardavimų savikaina). Apyvartumas skaičiuojamas kartais (kaip taisyklė per metus), taip pat dažnai dienomis. Rodiklį įtakoją veiklos dydžio apimtis ir pardavimo-realizavimo greitis.

Pardavimai tenkantys vienam darbuotojui (Sales per employee) nors atrodo ir paprastas, tačiau labai populiarus rodiklis, dažnai naudojamas pateikiant informaciją apie įmonės veiklos efektyvumą, todėl neretai yra priskiriamas veiklos efektyvumo rodiklių grupei (efficiency ratio). Nurodant darbuotojų skaičių dažniausiai pateikiamas vidutinis metinis darbuotojų skaičius, gali būti pateikiamas ne visų darbuotojų skaičius, bet pavyzdžiui tik gamybos darbuotojų skaičius.

Suskaičiuoti daugiau finansinių rodiklių bei analizuoti gautus rezultatus galite naudodami sudėtingesnes skaičiuokles. Jų sąrašą rasite čia.

Apyvartumo rodikliai: Ilglaikio turto apyvartumas; Nuosavo kapitalo apyvartumas; Pinigų ciklas; Pirkėjų skolų apyvartumasAtsargų apyvartumas; Atsargų apyvartumas dienomis; Debitorinio įsiskolinimo apyvartumas; Pirkėjų įsiskolinimo dienomis apyvartumas; Skolų tiekėjams apyvartumo dienomis koeficientas; Turto apyvartumas; Apyvartinio kapitalo apyvartumas

Daugiau šioje kategorijoje: « Nuosavo kapitalo apyvartumas Pinigų ciklas »

Palikite komentarą

Žvaigždute (*) pažymėti laukeliai yra privalomi ir turi būti užpildyti. Komentaruose naudoti HTML kodą yra draudžiama.