Svarai į kilogramus


Ši skaičiuoklė skirta svarų į kilogramus ir atvirkščiai, kilogramų į svarus konvertavimui.

SVARAI Į KILOGRAMUS

Konvertuojamas svorio vnt.
Konvertuojamo svorio vnt. dydis
Kilogramai (kg)
Svarai (lb)
 

Svaras – anglakalbėse šalyse (JAV, Jungtinėje karalystėje ir kt.) naudojamas svorio (masės) matavimo vienetas. Svaras lygus 0.45359237 kilogramo arba sudaro 2.20462234 dalis viename kilograme. Svaro žymėjimo simbolis lb.

Kilogramas - pagrindinis SI sistemos (metrinės sistemos) masės matavimo vienetas. Kilogramas žymimas simboliu kg. Kilogramo etalonas - 39 mm skersmens ir tokio paties aukščio ritinys, pagamintas iš 90 % platinos ir 10 % iridžio lydinio. 1960 metais metrą nutarta atsieti nuo fizinio, bėgio gabalą primenančio, fizinio etalono. Dabar metras apibrėžiamas per šviesos greitį – tiksliau, buvo paskelbta, kad šviesos greitis yra lygiai 299 milijonai, 792 tūkstančiai ir 458 metrai per sekundę. SI pagrindiniai vienetai yra kilogramas, metras, sekundė, amperas, kelvinas, molis (medžiagos struktūrinių dalelių kiekio matavimo vienetas) ir kandela (šviesos stiprumas). Visi kiti fizikiniai dydžiai – nuo skysčių klampumo iki radiacijos dozės – išreiškiami per šiuos septynis. Todėl žmonijai reikia metro ir kilogramo etalonų.

Jei pirmoje skaičiuoklės eilutėje paliksite variantą „Svarai į kg“, tai antroje eilutėje įrašę konvertuojamų (perskaičiuojamų) svarų kiekį (pvz.: 10) ir paspaudę mygtuką „Skaičiuoti“ trečioje eilutėje gausite rezultatą kilogramais (pvz.: 10 svarų atitinka 4,536 kilogramus). Jei pirmoje skaičiuoklės eilutėje pasirinksite variantą „Kg į svarus“, tai antroje eilutėje įrašę konvertuojamų (perskaičiuojamų) kilogramų kiekį (pvz.: 10) ir paspaudę mygtuką „Skaičiuoti“ ketvirtoje eilutėje gausite rezultatą svarais (pvz.: 10 kilogramų atitinka 22,046 svarus).

Norėdami tarpusavyje konvertuoti daugiau svorio matavimo vienetų, naudokitės svorio matavimo vienetų skaičiuokle.

Rekomenduojamos skaičiuoklės:
 
Daugiau šioje kategorijoje: Miligramai į gramus »

Palikite komentarą

Žvaigždute (*) pažymėti laukeliai yra privalomi ir turi būti užpildyti. Komentaruose naudoti HTML kodą yra draudžiama.