Ilgio matų konverteris

Skaičiuoklė skirta tarpusavyje konvertuojanti įvairius ilgio matus

Prašome užpildyti laukelius mėlynuose rėmeliuose
Konvertuojamas ilgio vnt.
Konvertuojamo ilgio vnt. dydis
mm
cm
m
km
Pėdos (tarp.)
Pėdos (JAV)
Coliai
Mylios
Jūrmylės
Jardai
 

Pasirinkimų ir skaičių paaiškinimai
Šioje grafoje pasirinkite norimą konvertuoti ilgio vienetą.
 
Šioje grafoje nurodykite konvertuojamo ilgio vieneto dydį
 
 
Besinaudojant ilgio matų konverteriu (ilgio matų skaičiuokle) gali būti naudinga žemiau pateikta informacija.

Pirmiausia žinokime, kad tokie ilgio matų vienetai kaip pėda, colis, mylia, jūrmylė ir jardas yra pateikti lietuviu kalba. Tačiau naudojantis informacija internete ar kitur, labai dažnai juos rasime pateiktus anglų kalba ir žinoma jie bus rašomi kitaip. Tai verta žinoti.

Colis angliškai inch ir trumpinamas kaip in, pėda angliškai foot ir trumpinama kaip ft, jardas angliškai yard ir trumpinamas kaip yd.
 

Naudinga žinoti, kad pėda tai 12 colių, o jardas tai 3 pėdos arba 36 coliai. Priklausomybės būtų tokios:

 1 jardas = 3 pėdos = 36 coliai
 1 pėda = 12 colių

Mylia anglų kalba rašoma, kaip mile, o trumpinama kaip mi. Jūrmylė gi angliškai rašoma kaip nautical mile ir trumpinama kaip nmi.

Šie mato vienetai vis dar naudojami plačiai ir Didžiojoje Britanijoje vadinami imperiniais vienetais (imperial units), o Jungtinėse Amerikos Valstijose tiesiog naudojamais mato vienetais  (United States customary units).
 
 
 
 
 
Rekomenduojamos skaičiuoklės:
 
Daugiau šioje kategorijoje: Svorio matų konverteris »

Palikite komentarą

Žvaigždute (*) pažymėti laukeliai yra privalomi ir turi būti užpildyti. Komentaruose naudoti HTML kodą yra draudžiama.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Jeigu sutinkate, spauskite žemiau esantį mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sužinokite daugiau

Sutinku

Slapukai, tai informacijos rinkimo priemonės, kurios yra naudojamos interneto svetainėse, norint surinkti informaciją apie svetainės lankytojų naršymo įpročius. Šie nedideli informacijos failai saugomi jūsų kompiuterio standžiajame diske.

Slapukai palengvina vartotojo naršymą jau lankytoje internetinėje svetainėje. Jų pagalba lankytojas greičiau gali prieiti prie jį dominančios informacijos (Pvz.: prisijungti prie savo paskyros jau lankytoje svetainėje ar perziūrėti savo pirkinių krepšelio turinį). Taip pat slapukų pagalba internetinės svetainės gali rinkti informaciją apie savo lankytojų naršymo svetainėje ypatumus (Pvz.: kiek lankytojų aplanko svetainę, kokius puslapius jie lanko dažniausiai, o kokių puslapių neskaito visai). Ši informacija padeda svetainės administratoriams maksimaliai tenkinti svetainės lankytojų poreikius, kuriant svetainės turinį pagal lankytojų naršymo tendensijas.

Slapukus taip pat galima ištrinti arba išjungti. Tai padaryti galima naudojant Jūsų pasirinktos naršyklės valdymo įrankius. Informaciją kaip ištrinti arba išjungti slapukus galima rasti internetinėse paieškos sistemose (google, yahoo, bing ir pan.) suvedus paieškos frazę „Kaip ištrinti slapukus „čia įrašykite jus dominančios naršyklės pavadinimą““.

Išjungus slapukus ne visada turėsite galimybę naudotis visomis tam tikrų svetainių siūlomomis funkcijomis.