Privatumo politika

Šio straipsnio tikslas - informuoti svetainės lankytojus apie mūsų politiką, susijusią su asmens duomenų rinkimu, naudojimu ir atskleidimu.

Jeigu jūs naudojatės svetainės www.auditum.lt turiniu, jūs sutinkate, kad būtų renkama ir naudojama informacija, susijusi su šia politika. Asmeninė informacija susijusi su lankytojo naršymo svetainėje įpročiais yra renkama teikiamų paslaugų/produktų kūrimo ir svetainės turinio tobulinimo tikslais. Jūsų informacijos su niekuo nesidalinsime, išskyrus atvejus aprašytus šioje privatumo politikoje.

Kokią informaciją renkame?

Jūsų naršymo svetainėje www.auditum.lt metu yra renkama tik su jūsų naršymu susijusi informacija. Tai gali būti jūsų kompiuterio IP adresas, naršyklės versija, puslapiai, kuriuos jūs lankote, laikas, kurį praleidžiate naršydami mūsų svetainėje ir kita lankytojo naršymo įpročius apibūdinanti statistiką. Šią informaciją mes naudojame norėdami geriau suprasti jūsų poreikius svetainės produktams, kad ateityje galėtume sukurti ir pasiūlyti jums dar labiau šiuos poreikius tenkinančius produktus.

Slapukai ir trečiųjų šalių reklama

Informaciją apie lankytojo naršymą svetainėje www.auditum.lt mes renkame slapukų (angl. Cookies) pagalba.
Slapukas tai tekstinis dokumentas, siunčiamas į jūsų naršyklę iš svetainės, kurioje lankotės ir saugomas jūsų kompiuterio standžiajame diske. Jūs turite galimybę priimti arba atmesti šiuos slapukus ir žinoti, kada slapukas siunčiamas į jūsų kompiuterį ir kada svetainėje jūs naršote anonimiškai. Jeigu nuspręsite atsisakyti mūsų slapukų, gali būti, kad negalėsite naudotis kai kuriais mūsų produktais.
Jūsų apsilankymo metu svetainėje www.auditum.lt yra transliuojami įvairių trečiųjų šalių reklaminiai skydeliai. Reklamos transliacijų metu šios šalys gali rinkti su jūsų naršymu svetainėje susijusią informaciją. Ši informacija nėra susijusi su jūsų asmeniniais duomenimis. El. pašto adresas, telefono nr., jūsų vardas ar pavardė, gyvenamosios vietos adresas ar kita asmeninė informacija trečiosioms šalims nėra prieinama. Informacija, kurią reklamos transliuotojas gali rinkti yra susijusi su jūsų naršymo svetainėje įpročiais. Vėliau ši informacija gali būti panaudota renkantis produktus ar paslaugas, kurios bus publikuojamos jums rodomuose reklaminiuose skydeliuose.

Saugumas

Mes siekiame kaip galima geriau apsaugoti su jūsų naršymu mūsų svetainėje susijusią informaciją. Tačiau privalome jūs informuoti, kad joks informacijos perdavimo internetu metodas ar elektroninio duomenų saugojimo būdas nėra 100% saugus ir patikimas, todėl absoliutaus saugumo garantuoti mes negalime. Dėl šios priežasties jūsų asmeninės informacijos, kurios patekimas trečiųjų šalių žinion galėtų pakenkti jūsų asmeniniam gerbuviui mes nerenkame.

Nuorodos į kitas svetaines

Svetainės www.auditum.lt turinyje gali būti nuorodų į kitas svetaines. Jei spustelėsite trečiosios šalies nuorodą, būsite nukreipti į kitą svetainę. Šios svetainės nėra mūsų valdomos. Todėl patekus į šias svetaines rekomenduojame peržiūrėti jų privatumo politiką taip pat. Mes nekontroliuojame ir neprisiimame atsakomybės už bet kokių trečiųjų šalių svetainių ar paslaugų turinį, privatumo politiką ar praktiką.

Privatumo politikos pakeitimai

Pasiliekame sau teisę atnaujinti šias privatumo politikos nuostatas apie tai iš anksto asmeniškai neinformavus mūsų svetainės lankytojų. Todėl norėdami įsitikinti ar nėra pakeitimų periodiškai peržiūrėkite šį puslapį. Apie bet kokius pakeitimus pranešime internetinėje svetainėje www.auditum.lt paskelbdami naują privatumo politiką. Šie pakeitimai įsigalios iš karto po jų paskelbimo šiame puslapyje.