Dabartinės pinigų vertės skaičiuoklė

Dabartinės pinigų vertės skaičiuoklė (Present Value Calculator)

Prašome užpildyti laukelius mėlynuose rėmeliuose
Palūkanų norma (per periodą)
Periodų skaičius, vnt
Būsima vertė, Eur
Dabartinė vertė, Eur
 

Pasirinkimų ir skaičių paaiškinimai
Įveskite palūkanų normos dydį periodui (laikotarpiui), per kurį norite pasiekti būsimą pinigų vertę. Tai gali būti dienos, mėnesio ar metų palūkanų norma.
Įveskite periodų (laikotarpių) skaičių, kurio palūkanų normos dydį nurodėte ankstesnėje eilutėje.Tai gali būti dienų, mėnesių ar metų skaičius.
Įveskite pinigų sumą (būsimą vertę), kuria norite turėti po aukščiau nurodyto periodų skaičiaus, uždirbdami nurodytą palūkanų normą.
Matote pinigų sumą, kurią reikia turėti dabar, kad pasiektumėte būsimą pinigų vertę po nurodyto periodų skaičiaus, esant nurodytai palūkanų normai.
 
 

Palikite komentarą

Žvaigždute (*) pažymėti laukeliai yra privalomi ir turi būti užpildyti. Komentaruose naudoti HTML kodą yra draudžiama.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Jeigu sutinkate, spauskite žemiau esantį mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sužinokite daugiau

Sutinku

Slapukai, tai informacijos rinkimo priemonės, kurios yra naudojamos interneto svetainėse, norint surinkti informaciją apie svetainės lankytojų naršymo įpročius. Šie nedideli informacijos failai saugomi jūsų kompiuterio standžiajame diske.

Slapukai palengvina vartotojo naršymą jau lankytoje internetinėje svetainėje. Jų pagalba lankytojas greičiau gali prieiti prie jį dominančios informacijos (Pvz.: prisijungti prie savo paskyros jau lankytoje svetainėje ar perziūrėti savo pirkinių krepšelio turinį). Taip pat slapukų pagalba internetinės svetainės gali rinkti informaciją apie savo lankytojų naršymo svetainėje ypatumus (Pvz.: kiek lankytojų aplanko svetainę, kokius puslapius jie lanko dažniausiai, o kokių puslapių neskaito visai). Ši informacija padeda svetainės administratoriams maksimaliai tenkinti svetainės lankytojų poreikius, kuriant svetainės turinį pagal lankytojų naršymo tendensijas.

Slapukus taip pat galima ištrinti arba išjungti. Tai padaryti galima naudojant Jūsų pasirinktos naršyklės valdymo įrankius. Informaciją kaip ištrinti arba išjungti slapukus galima rasti internetinėse paieškos sistemose (google, yahoo, bing ir pan.) suvedus paieškos frazę „Kaip ištrinti slapukus „čia įrašykite jus dominančios naršyklės pavadinimą““.

Išjungus slapukus ne visada turėsite galimybę naudotis visomis tam tikrų svetainių siūlomomis funkcijomis.