Mėnesinių finansinių rezultatų analizės sistema su grafikais "Auditum ratio 100/12"

Mėnesinių finansinių rezultatų analizės sistema: skaičiuoja 121-ą finansinį rodiklį; suskirsto rodiklius į 6-ias grupes; pateikia skaičiavimo formules, rodiklių paaiškinimus, normatyvinius dydžius; analizuoja 12-os mėnesių laikotarpį; grafiškai atvaizduoja pagrindinių rodiklių kitimą. Pateikiami pagrindinių grupėse esančių rodiklių grafikai. Atskirose diagramose atvaizduojama kiekvieno iš atrinktų rodiklių kitimo dinamika, po to šių rodiklių kitimo dinamika palyginama tarpusavyje vienoje diagramoje.

SKAIČIUOKLĖS AUDITUM RATIO 100/12  PAGALBA, JŪS GALĖSITE:

  • Sužinosi esminius duomenis apie tai kaip įmonėje vyksta pelno formavimas. Taigi, turėsite galimybę atkreipti dėmesį į konkrečius faktus.
  • Apžvelgti pagrindinius pelningumo rodiklius. Tarp jų turto (ROA) ir nuosavybės (ROE) bei EBIT pelningumas, kurie jau yra klasika ir visuotinai naudojami investavimo kompanijų, besidomint įmone, ar kreditinių įstaigų, prieš suteikiant kreditą.
  • Suskaičiuoti daug apyvartumo rodiklių, parodančių lėšų judėjimą įmonėje. Pavyzdžiui, pinigų ciklo rodiklis parodys kiek dienų įmonės pinigai būna atsargų, pirkėjų skolų formoje ir kaip tam panaudojamos tiekėjų lėšos.
  • Likvidumo – mokumo rodikliai leis įvertinti įmonės būklę prieš jos finansinius įsipareigojimus. Todėl galėsite įmonę pamatyti banko akimis, kuomet jis lygina EBITDA pelną su įmonės skolomis ar skaičiuoja įmonės palūkanų padengimo koeficientą.
  • Stabilumo rodikliai parodys finansinio priklausomumo lygį, nuosavybės koncentraciją. Ten pat rasite ir visuotinai žinomus E.Altman‘o ir Springate bankroto prognozavimo modelius.
  • Pabaigai apžvelgsite vertės rodiklius, kurie padės Jums nešališkai pasverti kiek verta įmonė potencialaus pirkėjo ar investuotojo akimis.

Skaičiuoklės darbalaukių vizualizaciją galite peržiūrėti paspaudę čia.

Skaičiuoklės Auditum Ratio 100/12 kaina 70 Eur.


Norėdami įsigyti šią skaičiuoklę, atsiųskite mums elektroninį laišką adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Laiške Jūs turėtumėte nurodyti pageidaujamos skaičiuoklės pavadinimą bei savo kontaktinę informaciją, kurią mes galėtume naudoti norėdami su Jumis susisiekti.