Darbo apmokėjimo ir skatinimo sistema "Auditum DAPS/LP"

Jūsų dėmesiui pateikiamas sprendimas skirtas laikinės darbo apmokėjimo formos naudojimui. Siūlome naudotis laikine-priedų-premijine sistema. Panašios sistemos yra vienos populiariausių rinkoje, nes jos ne tik gerai atlieka savo funkcijas, bet ir lengvai suprantamos ir priimamos darbuotojų, kadangi aiškiai apibrėžia jo rezultatų įvertinimą.
 

Kodėl sprendimas yra naudingas Jums:

  • Kiekvienam darbuotojui yra nustatoma pastovi (etatinė, bazinė) mėnesinė alga,
  • Kiekvienam (arba pasirenkamiems darbuotojams) gali būti skaičiuojamas mėnesinis algos kintamasis priedas, kuris apskaičiuojamas nustačius ir įvedus į sprendimo lentelę koeficientą, priklausantį nuo individualių darbuotojo rezultatų;
  • Kiekvienam (arba pasirenkamiems darbuotojams) gali būti skaičiuojamas ketvirtinis kintamasis priedas, kuris apskaičiuojamas nustačius ir įvedus į sprendimo lentelę koeficientą, priklausantį nuo bendrų įmonės ir konkretaus vidinio padalinio veiklos rezultatų;
  • Pagal metinius veiklos rezultatus apskaičiuojama galima premijinio fondo suma, kurią įmonės savininkai gali skirti darbuotojų skatinimui;
  • Būtina visų kintamų priedų ir premijų išmokėjimo sąlyga yra nustatyto grynojo pelningumo rodiklio kontrolinio dydžio pasiekimas.

Siūlomas produktas pirmiausia yra ekonominis-finansinis sprendimas. Tik naudojimosi juo forma yra skaičiuoklė Excel formate.

Detalesnį sprendimo aprašymą galite atsisiųsti paspaudę čia. Trumpą instrukciją galite atsisiųsti paspaudę čia.

 

Norėdami išbandyti skaičiuoklę, parsisiųskite nemokamą demo versiją. Tai galite padaryti čia
Svarbu: Parsisiuntę skaičiuoklės demo versiją jūs galėsite pamatyti darbinius lapus ir išmėginti duomenų suvedimo patogumą.
 
Auditum DAPS/LP kaina - 50 Eur.
 

Norėdami įsigyti šią skaičiuoklę, atsiųskite mums elektroninį laišką adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Laiške Jūs turėtumėte nurodyti pageidaujamos skaičiuoklės pavadinimą bei savo kontaktinę informaciją, kurią mes galėtume naudoti norėdami su Jumis susisiekti.